1 hodnocení

Cesta Za GINem

CESTOVAT s námi Za GINem už můžete ve 2 městech v České republice!!

 Pokud s námi jdete v PRAZE, tak ochutnáte 5 vzorků GINu a 5 koktejlů jak pro muže, tak i pro ženy. Start je vždy v 15:45 v BISTRO ŠPEJLE – kde můžete ochutnat jejich speciality a posilnit se. Povídat si s vámi můžeme v češtině i v angličtině.

Pokud s námi jdete v ČESKÉM KRUMLOVĚ, tak ochutnáte 4 vzorky GINu a 4 různé koktejly. START je v 15:45 v EGON CAFÉ.

Termín
Místo
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
2 000 Kč
Kategorie: Cesty
Termín:

CESTA Za GINem v Českém Krumlově se odehrává přímo v centru tohoto krásného města. Byli jste už někdy v Českém Krumlově na koktejlu? EDUARD ONDRÁČEK vám odhalí místa, kde se ke skvělým koktejlům hravě dostanete...čekají na vás 4 (podle nás) nejlepší BARY.

V Praze se CESTA Za GINem odehrává na Starém Městě – v jednom z nejstarších a nejkrásnějších městských center v celé Evropě, kde najdete spoustu skvělých barů. Půjdeme i kolem Staroměstského náměstí, které začalo v 10. století jako tržiště a bylo místem politických a kulturních událostí, které formovaly historii Prahy.

Během jednoho odpoledne a podvečera navštívíme s EDUARDEM ONDRÁČKEM 5 top barů ve městě. Na každé zastávce ochutnáme jednu značku prémiového ginu a jeden koktejl z něj připravený.

Ať už v Praze nebo v Českém Krumlově se dozvíte zajímavé informace nejen o chuťových profilech ginů, bylinkách a ostatních ingrediencích, které jsou v nich obsaženy, ale také o destilátech, ze kterých se gin vyrábí. Seznámíme vás s historií ginu a jak si vybrat ten pravý pro vás. A dojde i na některá barmanská tajemství, abyste si mohli namíchat gin koktejl doma.

Celá procházka je dlouhá přibližně 2,5 km. Po absolvování CESTY Za GINem s námi, se budete cítit jistě v jakémkoliv baru kdekoli na světě a budete schopni si objednat GINový koktejl, který bude přesně podle vašich představ.

Naučíte se pár věcí o dobrém pití, poznáte nové top bary a přátele, ale hlavně bude super zábava – za to Vám ručíme. Lekce „opilé“ historie v podání nápojových expertů.

Budeme se těšit!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení