1 hodnocení

Cesta Za GINem

Pokud s námi jdete v Praze, tak ochutnáte 5 vzorků ginu a 5 koktejlů jak pro muže, tak i pro ženy. Start je vždy v 15:45 v Bistro Špejle – kde můžete ochutnat jejich speciality a posilnit se. Povídat si s vámi můžeme v češtině i v angličtině.

Termín
Místo
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Na dotaz
2 000 Kč
Kategorie: Cesty
Termín:

CESTA Za GINem v Českém Krumlově se odehrává přímo v centru tohoto krásného města. Byli jste už někdy v Českém Krumlově na koktejlu? Eduard Ondráček vám odhalí místa, kde se ke skvělým koktejlům hravě dostanete...

V Praze se CESTA odehrává na Starém Městě – v jednom z nejstarších a nejkrásnějších městských center v celé Evropě, kde najdete spoustu skvělých barů. Půjdeme i kolem Staroměstského náměstí, které začalo v 10. století jako tržiště a bylo místem politických a kulturních událostí, které formovaly historii Prahy.

Během jednoho odpoledne a podvečera navštívíme 5 top barů ve městě. Na každé zastávce ochutnáme jednu značku prémiového ginu a jeden koktejl z něj připravený.

Ať už v Praze nebo v Krumlově se dozvíte zajímavé informace nejen o chuťových profilech ginů, bylinkách a ostatních ingrediencích, které jsou v nich obsaženy, ale také o destilátech, ze kterých se gin vyrábí. Seznámíme vás s historií ginu a jak si vybrat ten pravý pro vás. A dojde i na některá barmanská tajemství, abyste si mohli namíchat gin koktejl doma.

Celá procházka je dlouhá přibližně 2,5 km. Po absolvování Cesty za GINem s námi, se budete cítit jistě v jakémkoliv baru kdekoli na světě a budete schopni si objednat ginový koktejl, který bude přesně podle vašich představ.

Naučíte se pár věcí o dobrém pití, poznáte nové top bary a přátele, ale hlavně bude super zábava – za to Vám ručíme. Lekce „opilé“ historie v podání nápojových expertů.

Budeme se těšit!