5 hodnocení

Cesta Za RUMem

 

CESTA Za RUMem se odehrává v Praze, kde s námi projdete 5 TOP Barů, ochutnáte 5 vzorků rumu a 5 koktejlů připravených jak pro muže, tak i pro ženy. Start je vždy v 15:45 v Bistro Špejle – kde můžete ochutnat jejich speciality a posilnit se. Povídat si s vámi můžeme v češtině i v angličtině.

Termín
Místo
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem
2 000 Kč
Kategorie: Cesty
Termín:

CESTA se odehrává v Praze na Starém Městě  – v jednom z nejstarších a nejkrásnějších městských center v celé Evropě, kde najdete spoustu skvělých barů.

Půjdeme i kolem Staroměstského náměstí, které začalo v 10. století jako tržiště a bylo místem politických a kulturních událostí, které formovaly historii Prahy.

Během jednoho odpoledne a podvečera navštívíme 5 top barů ve městě. Na každé zastávce ochutnáme jednu značku prémiového rumu a jeden koktejl z něj připravený.

Dozvíte se zajímavé informace nejen o chuťových profilech rumů, bylinkách a ostatních ingrediencích, které jsou v nich obsaženy, ale také o destilátech, ze kterých se rum vyrábí. Seznámíme vás s historií rumu a jak si vybrat ten pravý pro vás. A dojde i na některá barmanská tajemství, abyste si mohli namíchat rum koktejl doma.

Celá procházka je dlouhá přibližně 2,5 km.

Po absolvování Cesty za RUMem s námi, se budete cítit jistě v jakémkoliv baru kdekoli na světě a budete schopni si objednat rumový koktejl, který bude přesně podle vašich představ.

Naučíte se pár věcí o dobrém pití, poznáte nové top bary a přátele, ale hlavně bude super zábava – za to Vám ručíme. Lekce „opilé“ historie v podání nápojových expertů.

Budeme se těšit!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení