Neohodnoceno

Cesta Za RUMem

 

CESTA Za RUMem se odehrává v Praze, kde s námi projdete 5 TOP Barů, ochutnáte 5 vzorků rumu a 5 koktejlů připravených jak pro muže, tak i pro ženy. Start je vždy v 15:45 v Bistro Špejle – kde můžete ochutnat jejich speciality a posilnit se. Povídat si s vámi můžeme v češtině i v angličtině.

Termín
Místo
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Na dotaz Vyprodáno Na dotaz Vyprodáno Zvolte variantu
2 000 Kč
Kategorie: Cesty
Termín:

CESTA se odehrává v Praze na Starém Městě  – v jednom z nejstarších a nejkrásnějších městských center v celé Evropě, kde najdete spoustu skvělých barů.

Půjdeme i kolem Staroměstského náměstí, které začalo v 10. století jako tržiště a bylo místem politických a kulturních událostí, které formovaly historii Prahy.

Během jednoho odpoledne a podvečera navštívíme 5 top barů ve městě. Na každé zastávce ochutnáme jednu značku prémiového rumu a jeden koktejl z něj připravený.

Dozvíte se zajímavé informace nejen o chuťových profilech rumů, bylinkách a ostatních ingrediencích, které jsou v nich obsaženy, ale také o destilátech, ze kterých se rum vyrábí. Seznámíme vás s historií rumu a jak si vybrat ten pravý pro vás. A dojde i na některá barmanská tajemství, abyste si mohli namíchat rum koktejl doma.

Celá procházka je dlouhá přibližně 2,5 km.

Po absolvování Cesty za RUMem s námi, se budete cítit jistě v jakémkoliv baru kdekoli na světě a budete schopni si objednat rumový koktejl, který bude přesně podle vašich představ.

Naučíte se pár věcí o dobrém pití, poznáte nové top bary a přátele, ale hlavně bude super zábava – za to Vám ručíme. Lekce „opilé“ historie v podání nápojových expertů.

Budeme se těšit!

Zpět do obchodu